نمایشگاه بین المللی گردشگری اصفهان

تاریخ درج پست: 22-3-1398-1:41:46

به گزارش روابط عمومی شرکت راشا کاروان ویستا، نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان با حضور تعداد زیادی از شرکت‌های فعال در حوزه گردشگری و صنایع دستی از 28 خرداد 98 تا 31 خرداد 98 در محل دائمی نمایشگاه‌های اصفهان برگزار می‌شود.

نیکوسرشت مدیرعامل شرکت راشا کاروان ویستا با اعلام این حضور، درباره جایگاه و اهمیت این نمایشگاه گفت: نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع دستی اصفهان با هدف معرفی دستاوردهای تازه حوزه گردشگری به علاقه‌مندان، متخصصان و کارشناسان برپا می‌شود.

وی در ادامه با تشریح اهداف و دستاوردهای حضور در این نمایشگاه افزود: گروه آروی ایران با افتخار اعلام می‌کند جزء برترین‌های تجهیزکننده خودروهای مسافرتی است. خودروهای مسافرتی RV دارای امکاناتی از قبیل: تخت‌خواب، آشپزخانه، حمام با آب گرم ، توالت با مخزن کولر و بخاری، مبلمان و میز نهار را داراست. آروی ایران با نوآوری و رعایت نیازهای آنی و آتی مشتریان و مسئولیت اجتماعی در قبال استفاده بهینه از منابع انرژی‌های تجدید پذیر مطابق دانش و فنی روز دنیا فعالیت می‌کند.

مدیرعامل شرکت راشا کاروان ویستا به دستاورد این رویداد برای شرکت‌هایی با روابط عمومی قوی اشاره و تصریح کرد: در روزهای برگزاری نمایشگاه بستر مناسبی جهت ایجاد ارتباط‌هایی جدید و موثر میان مجموعه‌های حاضر در نمایشگاه وجود دارد ولی بهره‌مندی از این موقعیت ارتباط مستقیمی با توان روابط عمومی آن مجموعه دارد.

او با دعوت از علاقه‌مندان برای بازدید از نمایشگاه، ادامه داد: غرفه شرکت راشا کاروان ویستا در نمایشگاه در  کنار سایر غرفه‌های حاضر، آماده پاسخگویی به سوالات و ارائه دستاوردها و توانمندی‌های مجموعه است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از وبسایت rviran.com بازدید کنند.+98 9133101241
+98 9373101241
+98 9901181241

contact@rviran.com